Vergeten?   
 

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
Wordlid2 93x100

ROEIVERENIGING RIJNLAND

 
 
 

 Inloggen   

 

Rooster aangepast roeien

 

 

Het aangepast roeien vindt iedere dinsdagmorgen plaats, Het schema geldt zowel voor scullen als boordroeien. De aanvangstijd van 9.30 uur geldt ook in de winter. De koffiepauze duurt maximaal een half uur. Wie de maximale tijd wil roeien zal zich dus al voor het eind van de koffiepauze naar het vlot moeten begeven.

Commissie aangepast roeien

Dagschema

09.30-10.30     1e shift

10.30-11.30     2e shift

12.00-13.00     3e shift

13.00-14.00     4e shift

 
Di 6 juni 2017

Walkapitein Hester Eriks, Wijzigingen verwerkt 26 mei 2017

xx

JOKE V STRAALEN

ZELDEN V PASSE

ROODE LEEUW

H0OP DOET LEVEN

VROUW VENNER

HAN PONNEKER

09.30-10.30

Hetty Vogelesang
Lia Huisman
Evert Gianotten

Jan Kuijt
Toon Hofhuis
Guill v Blankenstein

Mariëlle de Weert
vervalt zij roeit in de ZvP

Rens Aalders
[BB slag]
Ari v Kuilenburg
Dicky v Kuilenburg

 

Rob de Neef
[SB slag]
vervalt ivm zijn ziek zijn.

10.30- 11.30

Toos Westen Gijbels
Lia en Evert

Ria Snellink
Toon en Guill

George Beukers
Dirk Nieuwland
Marijke v Wijk

Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Ari en Dicky

Monique v Oel
[BB slag]
Anne Stroomer
Ronald Harms

om 10.15 uur
Nora Mens
[BB slag]
Mieke Aalders
Peter Reimer

11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee

12.00- 13.00

Ton vd Pennen
JacquesHuisman
Toos Huisman

Koos Mistrate Haarhuis
Mariëlle de Weert
Guill v Blankenstein

Pieter Bos
Toon Hofhuis
Marijke v Wijk

Ans Gravendaal
[SB slag]
vervalt ivm haar afwezigheid.

Judith Brouwers
[BB op slag]
Anne en Ronald

Anne-Marie Verloren van Themaat
vervalt ivm haar afwezigheid

13.00- 14.00

 

 

Bart Gras
vervalt krijgt
skif instructie

 

 

 

      Klik hier om het schema van 6 juni in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 13 juni 2017 Walkapitein Lizet v Gaalen

xx

JOKE V STRAALEN

DE VALK

EERSTELING

H0OP DOET LEVEN

VROUW VENNER

HAN PONNEKER

09.30-10.30

Hetty Vogelesang
Ali Viets
Peter Braun

Jan Kuijt
Michel Beekman
Marion v Elst

Pieter Bos
Lucia vd Burg
Loes vd Werff

Rens Aalders
[BB slag]
Floris Plate
Liesbeth Nieuwenhuys

 

Rob de Neef
[SB slag]
vervalt ivm zijn ziek zijn.

10.30- 11.30

Ton vd Pennen
Ali en Peter

Ria Snellink
Michel en Marion

George Beukers
Dirk Nieuwland
Lucia vd Burg

Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris en Liesbeth N

Monique v Oel
[BB slag]
Erik v Oosten
Greet Laauw

Nora Mens
[BB slag]
Loes vd Werff
Liesbeth v B

11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee

12.00- 13.00

Toos Westen Gijbels
vervalt ivm haar afwezigheid

Mariëlle de Weert
Michel Beekman
Hans Logger

Koos Mistrate Haarhuis
vervalt ivm zijn vakantie en Mariëlle roeit in de ZvP

Ans Gravendaal
[SB slag]
Floris en Liesbeth N

Judith Brouwers
[BB op slag]
Erik en Greet

Anne-Marie Verloren van Themaat
Vervalt ivm haar afwezigheid

13.00- 14.00

 

 

Bart Gras
vervalt krijgt
skif instructie

 

 

 

      Klik hier om het schema van 13 juni in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 20 juni 2017 Walkapitein: Hester Eriks

xx

JOKE V STRAALEN

ZELDEN V PASSE

EERSTELING

H0OP DOET LEVEN

VROUW VENNER

HAN PONNEKER

09.30-10.30

Hetty Vogelesang
Ali Viets
Jolijn Rem

Jan Kuijt
vervalt ivm zijn afwezigheid

Pieter Bos
Marijke v Wijk
Lia Huisman

Rens Aalders
[BB slag]
Ruud Brak
Anne Stroomer

 

Rob de Neef
[SB slag]
vervalt ivm zijn ziek zijn.

10.30- 11.30

Toos Westen Gijbels
Ali en Jolijn

Ria Snellink
Jaap Visser
Iris Kwakernaak

George Beukers
Dirk Nieuwland
Marijke v Wijk

Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Ruud en Anne

Monique v Oel
[BB slag]
Erik v Oosten
Anneke te  Boekhorst

om 10.15 uur
Nora Mens
[BB slag]
Nico v Ravesteyn
Mieke Aalders

11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee

12.00- 13.00

Ton vd Pennen
Ali en Jolijn

Mariëlle de Weert
Jaap en Iris

Koos Mistrate Haarhuis
vervalt ivm zijn vakantie en Mariëlle roeit in de ZvP

Ans Gravendaal
[SB slag]
Ruud en Anne

Judith Brouwers
[BB op slag]
Erik en Anneke

Anne-Marie Verloren van Themaat
Nico en Mieke

13.00- 14.00

 

 

Bart Gras
vervalt krijgt
skif instructie

 

 

 

      Klik hier om het schema van 20 juni in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

Di 27 juni 2017

Walkapitein Liesbeth Nieuwenhuys en Lucia vd Burg, wijzigingen verwerkt 26 mei 2017

xx

JOKE V STRAALEN

ZELDEN V PASSE

EERSTELING

H0OP DOET LEVEN

VROUW VENNER

HAN PONNEKER

09.30-10.30

Hetty Vogelesang
Lizet v Gaalen
Monica Harnquist

Jan Kuijt
Michel Beekman
Marion v Elst

Pieter Bos
Gunilla Leons
Arno Tates

Rens Aalders
[BB slag]
Floris Plate
Mieke Aalders

 

Rob de Neef
[SB slag]
vervalt ivm zijn ziek zijn.

10.30- 11.30

Toos Westen Gijbels
Lizet en Monica

Ria Snellink
Michel en Marion

George Beukers
Dirk Nieuwland
Arno Tates

Ingrid v Rijswijk
[SB slag]
Floris en Mieke

Monique v Oel
[BB slag]
Ruud Brak
Liesbeth v Beemen

om 10.15 uur
Nora Mens
[BB slag]
Job Dresden
Loes vd Werff

11.30- 12.00 Thee Thee Thee Thee Thee Thee

12.00- 13.00

Ton vd Pennen

Mariëlle de Weert
Michel Beekman
Arno Tates

Koos Mistrate Haarhuis vervalt ivm zijn vakantie en Mariëlle roeit in de ZvP

Ans Gravendaal
[SB slag]
Floris en Mieke

Judith Brouwers
[BB op slag]
Ruud en Liesbeth v B

Anne-Marie Verloren van Themaat
Job en Loes

13.00- 14.00

 

 

Bart Gras
vervalt krijgt
skif instructie

 

 

 

      Klik hier om het schema van 27 juni in pdf formaat te downloaden

Terug naar boven

 
 
 
Logo Rijnland geel transparant
 

Contact

Recreatiegebied Vlietland
Oostvlietweg 63
2266 GN  LEIDSCHENDAM
071-5610314
siraterces.[antispam].@rvrijnland.nl

 
 

Social media

Volg ons op:

 
    Vergeten?